Wykonujemy montaże na terenie całej Europy
Wykonujemy balustrady do samodzielnego montażu
Zapraszamy do sklepu z elementami do balustrad
TUV

Balustrady ze stali nierdzewnej

Balustrady ze stali nierdzewnej to produkt bardzo wysokiej jakości, który zapewni trwałość na lata: balustrady są odporne na czynniki atmosferyczne oraz chemiczne. Nawet po dwudziestu latach stal nierdzewna wciąż wygląda jak nowa i nie ulega korozji.

O tym, że balustrady ze stali nierdzewnej są właściwą inwestycją, decyduje też fakt, iż materiał jest odporny na różnego typu zarysowania i uderzenia.

Balustrady nierdzewne są popularne jednak nie tylko ze względu na walory funkcjonalne, ale także estetyczne. Są bowiem elementem często wykorzystywanym przez architektów i dekoratorów kreujących nowoczesną i niebanalną przestrzeń. Balustrady ze stali nierdzewnej w połączeniu z innymi materiałami tworzą niepowtarzalny klimat: wraz z drewnem dodają ciepła i elegancji, ze szkłem są z kolei uosobieniem nowoczesnej architektury.

O tym, że balustrady nierdzewne Bartinox są praktyczne, bezpieczne i trwałe decyduje sposób ich produkcji wykorzystującej najnowszą technologię spawania i obróbki stali. Precyzyjne cięcie zapewnia z kolei laser obniżając koszty wytworzenia elementu w stosunku do tradycyjnych metod wycinania. Nowoczesny proces produkcji to najlepsza gwarancja zadowolenia naszych Klientów.